Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł

Zapachy, stworzone specjalnie dla Candly, pochodzą z Grasse – mekki świata perfum. Są one komponowane przy użyciu nut zapachowych, które przywrócą Twoje najcenniejsze wspomnienia. Zapachy dzieciństwa czy pierwszej miłości są niepowtarzalne, a nasz mózg zapamiętuje je dłużej i dokładniej, niż obrazy i dźwięki.
Posiadają aż 20% nasycenia francuskich perfum, dzięki czemu zapach jest niesamowicie trwały i intensywny – nawet jeśli świeca się nie pali. Produkty powstają w limitowanych edycjach – zgodnie z ideą, że luksusem jest produkt, którego stworzenie wymaga czasu i dbałości o każdy detal.

Wymiary: H: 8,9cm; Ø: 7,9cm
Waga: 250g
Czas palenia: do 60 godzin
Wosk: sojowy, z certyfikowanych ekologicznych upraw, wolny od GMO. Nie zawiera parabenów, ftalanów, siarczanów ani sztucznych barwników. Nietestowany na zwierzętach.
Knot: niebielona bawełna o standardzie 100 OEKO-TEX z papierowym rdzeniem. Nie zawiera ołowiu, wykonany bez użycia środków chemicznych.
Perfumy: wegańskie, posiadają certyfikaty IFRA (International Fragrance Association). Zgodne z przepisami REACH, nietestowane na zwierzętach.
Szkło: z recyklingu, nadaje się do ponownego przetworzenia. Malowane farbami wodnymi, które pod wpływem ciepła nie wydzielają substancji toksycznych.

  • Przy pierwszym zapaleniu pozwól, aby cała powierzchnia wosku się rozpuściła — minimum 3 godziny.
  • Przed każdym zapaleniem przytnij knot do 0,5cm, aby uzyskać czysty i wolny od dymienia płomień.
  • Upewnij się, że knot jest wyśrodkowany. Po każdym wypaleniu wyreguluj knot, gdy wosk jest jeszcze płynny.
  • Przechowuj świecę w temperaturze pokojowej i nie wystawiaj jej bezpośrednio na promienie słoneczne.
  • Chroń powierzchnię, na której stoi świeca.
  • Kiedy w twojej świecy pozostanie 1,5 cm wosku, nadszedł czas, aby przygotować Twoją szklankę do ponownego użycia. Możesz wykorzystać ją jako pojemnik na długopisy, pędzle, waciki, mini doniczkę lub osłonkę na małą świeczkę. Profesjonalna wskazówka do etapu czyszczenia — włóż świecę do zamrażarki, następnie wosk powinien łatwo odchodzić.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce dostawa i zwroty.

399.00

Zestaw Ceramiczny dyfuzor Karczoch + Uzupełnienie zapachu Majolika Nieborów x Candly&Co